Zapisz się! | Obozy i Wyjazdy Dżamp

Zapisz się!

DŻAMP 2018 za:

Loading..

OFICJALNE ZAPISY DLA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ, POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO we WROCŁAWIU, UNIWERSYTETU MEDYCZENGO we WROCŁAWIU. UNIWERSYTET WROCŁAWSKI zakończył zapisy osoby, które otrzymały akceptację Prorektora proszone są o zapisanie się w systemie.

Zgłoś się postępując zgodnie z instrukcją:

 1. Zapisz się na stronie http://rejestracja.tnm.org.pl/wydarzenia/dzamp-2018-oboz-szkoleniowo-integracyjny klikając przycisk „zapisz się” po prawej stronie. Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je tutaj a następnie zapisz się w zakładce „Wyjazdy”. Studenci Politechniki Warszawskiej muszą dodatkowo zgłosić chęć udziału mailowo pracownikowi Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych  Aleksandra.Duszynska@pw.edu.pl
 2. Poczekaj aż otrzymasz informację o zmianie statusu z „oczekuje na akceptację” na „Akceptacja organizatora, oczekiwanie na wpłatę” (status możesz zobaczyć klikając na swój profil w prawym górnym rogu strony);
 3. Gdy otrzymasz informację o zmianie statusu zgłoszenia na ” Akceptacja organizatora, oczekiwanie na wpłatę” w ciągu 10 dni wpłać 400 zł na konto:
  03 1160 2202 0000 0002 2203 1131
  Stowarzyszenie „Twoje nowe możliwości”
  ul. Grabiszyńska 163 lok. 210-215, 53-439 Wrocław
 4. Po dokonaniu opłaty w ciągu 7 dni status zmieni się na „Uczestnik zapisany”. W razie braku zmiany statusu po upływie 7 dni prosimy o kontakt.
 5. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Widzimy się na zbiórce przed wyjazdem.