W okolicy „Dżampa” mnogość atrakcji | Obozy i Wyjazdy Dżamp

W okolicy „Dżampa” mnogość atrakcji

Autor data 25 lipca 2016

Okolica Lipowej to w naszej ocenie niezwykłe miejsce. W promieniu kilkunastu kilometrów można znaleźć miejsca do spędzania czasu na wiele sposobów. Zaś szczyty górskie (góra Żar) i dolny górskich rzek (bulwar nad Sołą w Węgierskiej górce) mogą odwiedzić osoby nawet z mocno ograniczoną sprawnością. Co najważniejsze nie ma tu tłumów znanych z Zakopanego czy innych kurortów z nad morza. By was zachęcić poniżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych podczas przed obozowego rekonesansu koordynatora.

Coś dla siebie w okolicy znajdą też  głodni smaków miłośnicy kulinariów. Z naszych doświadczeń na szczególną uwagę zasługują  Rynek 19 Bistro w samym sercu Żywca jak i umieszczona na końcu drogi w miejscowości Przyłęków w Hotelu Żywieckim Restauracja Delicje z wyjątkową autorską kuchnią.

To że okolica słynie z piwa mówi sama bliskość Żywca. W samym Żywcu po za wielkim browarem miłośnicy rzemieślniczych piw mogą spróbować zacnych napitków w Żywieckim Browarze Rzemieślniczym Krajcar.

Jak góry to nie plaża! A właśnie, że i plaże znaleźliśmy! W koło jeziora Żywieckiego jest co najmniej kilka plaż. Dla wybrednych do wyboru trawa bądź piasek :). Można popływać kajakami czy też rowerami wodnym.

Jeżeli jeszcze się wahasz nie pozwól bym to wahanie odebrało Ci taką mnogość przyjemności.

Podoba się? Udostepnij!

W kategorii: Miejsce i Atrakcje