DŻAMP 2019 | Obozy i Wyjazdy Dżamp

DŻAMP 2019

Autor data 10 maja 2019

Dlaczego wakacje  2019 r. będą niezwykłe?  Bo  od 20 do 30 sierpnia jedziemy na #DŻAMP2019 – najlepszy i najatrakcyjniejszy obóz adaptacyjny dla studentów z niepełnosprawnościami

 

Grafika przedstawia dwie  dziewczyny, które są w górach -  napis: te wakacje spędzamy: 12 edycja DŻAMP -

Grafika przedstawia dwie dziewczyny, które są w górach – napis: te wakacje spędzamy: 12 edycja DŻAMP – 20-30 sierpnia 2019 r.

Rozpoczynamy odliczanie do rozpoczęcia kultowego obozu  DŻAMP!  W tym roku  jedziemy do Lipowej koło Żywca w dniach 20-30 sierpnia.  Czeka  nas 10 fantastycznych dni wypełnionych doborową zabawą i wypełnionych niezwykłymi chwilami, które na stałe utkwią w Waszej pamięci!  W tym roku ponownie możecie się spodziewać mocy atrakcji, a przygotowania już od pewnego czasu rozpoczęły się na dobre. Przygotowujemy mnogość atrakcji, które sprawią że nie zaznacie nudy na obozie. Poznacie wiele niezwykłych osób … na pewno te znajomości  zostaną zapamiętane na długo. Zachęcamy do jak najszybszych zapisów bo pojemność hotelu jest ograniczona, a liczba chętnych, co roku się zwiększa. Grafik na obozie jest zaplanowany, co do minuty.

Przykładowe atrakcje:

  • zajęcia fitness,
  • aqua aereobik,
  • szkolenia z kompetencji miękkich,
  • dwudniowa wycieczka zagraniczna
  • i wiele  innych rzeczy….

Gwarantujemy: #mocatrakcji 

 

Szczegóły dot. wyjazdu w poszczególnych zakładkach na stronie.

#bedziesiedzialo #DZAMP2019

Podoba się? Udostepnij!

W kategorii: Bez kategorii